KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696117

nr 1569 6117

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 93, Vietnam. Olja på duk, 94x88 cm, yttermått inklusive ram: 105x105 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 20:09:02